Відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС

14.12.2015 07:52:29
Відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС

 

26 квітня 1986 року сталася аварія на Чорнобильській АЕС. 10 листопада 2006 року Указом Президента України була заснована пам’ятна дата – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначається 14 грудня.

Цей день обраний у зв’язку з тим, що 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня було опубліковано повідомлення про те, що комплекс захисних споруд прийнятий в експлуатацію. І тепер з нагоди цього дня по всій країні проходять заходи, присвячені пам’яті ліквідаторів цієї аварії, – мітинги, покладання квітів до пам’ятників ліквідаторам, молебні та інші акції пам’яті.

 

14 грудня 2015 року о 9:00 пройшла урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 

У церемонії взяли участь голова райдержадміністрації Ганна Загорулько, голова райради Ігор Замма, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук та голова Каланчацької районної громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Людмила Вознюк. 

 

Корисні посилання