Відбулися установчі збори Громадської ради при Голопристанській районній державній адміністрації

17.02.2015 13:09:56
Відбулися установчі збори Громадської ради при Голопристанській районній державній адміністрації

16 лютого 2015 року в залі засідань Голопристанської районної державної адміністрації відбулися установчі збори Громадської ради. Цей консультативно-дорадчий орган при органі виконавчої влади дозволяє залучити найактивнішу частину громадськості до вирішення проблем, які постають в процесі державного управління.

Саме таку думку висловив перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Коротких, відкриваючи захід. Він також зазначив, що забезпечення демократичних принципів управління — це основа консолідації суспільства в складних суспільно-політичних умовах сьогодення. На його думку, Громадська рада здатна підштовхнути районну державну адміністрацію до прийняття рішень, які позитивно вплинуть на життя мешканців району. “Колективну дію в одному напрямку забезпечить лише конструктивний діалог між громадськими організаціями та органами виконавчої влади на місцях”, – зазначив Сергій Коротких.

Необхідний пакет документів у визначені Положенням про Громадську раду при районній державній адміністрації, надало до відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики 7 громадських організацій району. Всі вони за рішенням Установчих зборів стали членами консультативно-дорадчого органу та отримали мандати для голосування на наступні два роки.

Крім того, після установчих зборів, відбулося перше засідання новообраної Громадської ради.  На ньому було затверджено положення, регламент та план роботи консультативно-дорадчого органу на 2015 рік, обрано голову, заступника голови та секретаря.

Згідно з Положенням, Громадська рада в нинішньому її складі буде діяти протягом двох років та збиратиметься на чергові засідання щоквартально.  

Корисні посилання