Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей

02.06.2016 16:08:45
Відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей

Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. Так відбулося і цього року.

Урочисте відкриття свята почалося привітальними словами голови Каланчацької районної державної адміністрації Ганни Загорулько. Вона щиро привітала всіх присутніх зі святом та мовила про щорічне відзначення в перший день літа Міжнародного дня захисту дітей – прекрасного свята радості та одвічної надії. Адже саме в дітях хочеться бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Наші діти – це найдорожче, що у нас є. Якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Закликала усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Святково-розважальне дійство проходило біля районного Будинку культури, де відбувся святковий концерт юних артистів та конкурсна програма. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах: стрибали, ганяли м’яча та забивали голи, за що отримали заохочувальні призи та море позитивних емоцій.

Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Оцінювати суворо такі творіння організатори конкурсу не бралися, адже запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей і їх батьків – ось найбільша нагорода.

Щирі слова подяки висловлюємо благодійникам за надану фінансову допомогу в організації і проведенні дитячого свята: народному депутату Федору Негою та директору з виробництва НВП «Інагро» Вірченко Віталію.

Корисні посилання