Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

28.04.2016 15:58:55
Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

27 квітня 2016 року відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, у роботі якого взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, голови місцевих рад, керівники підприємств, установ та організацій району.

Відкриваючи засідання колегії голова районної державної адміністрації Віктор Турик звернувся до присутніх з проханням дотримуватись регламенту та побажав плідної співпраці у розгляді важливих питань.

Про роботу фінансового управління районної державної адміністрації звітувала Резніченко Людмила, яка зазначила, що надходження до районного бюджету  збільшились в порівнянні з 2015 роком. Проведені повні розрахунки за використання спрощеного газу. Особливу увагу було приділено закладам освіти, зокрема, здійсненню  поточних  ремонтів покрівель.

Внесла доповнення в. о. начальника Скадовського об’єднання державної податкової інспекції Головного управління Держаної фіскальної служби Суліменко Катерина, яка повідомила про те, що проводиться робота по збору та надходженню податків до районного бюджету, направлені листи до державної фіскальної служби щодо погашення заборгованості.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ольга Дудченко повідомила, що 460 учнів загальноосвітніх шкіл забезпечені підвозом до навчальних закладів району, на даний час профінансовані кошти на реконструкцію корпусу № 2 Скадовської загальноосвітньої школи №3. Також зазначила, що за звітній період здійснено 125 профілактичних рейди щодо виявлено учнів, які не відвідують навчання.

Т.в.о. начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірина Лелякова проінформувала присутніх, що на даний час в районі функціонує 12 прийомних сімей та 3 дитячих будинки сімейного типу. Постійно здійснюється облік кандидатів в опікуни, усиновляючи, прийомні батьки та батьки-вихователі. З метою захисту та дотримання прав дітей, працівниками служби у справах дітей проводяться  перевірки родин опікунів. З метою недопущення продажу алкогольних напоїв неповнолітнім особам проведено 46 рейдів-перевірок у розважальних та нічних закладах району. За звітній період оздоровлено 22 дитини, які виховуються в сім’ях учасників АТО.

З даного питання також доповів директор Скадовськсого районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ігор Гультай, який зазначив, що на обліку Скадовського РЦСССДМ перебуває 45 родин, які потрапили в складні життєві обставини. Завдяки співпраці з громадськими організаціями «Товариство Червоного Хреста», «Майдан» виконкомами місцевих рад даним родинам надається комплекс соціальних послуг та гуманітарна допомога.

Голова районної державної адміністрації Віктор Турик, зазначив про необхідність налагодження співпраці між службою у справах дітей районної державної адміністрації та районним центром соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді.

Завідуюча сектору контролю районної державної адміністрації Олена Соболь звернулась до присутніх щодо необхідності дотримання належного стану виконавської дисципліни та про неприпустимість неякісного, несвоєчасного або формального виконання контрольних документів. Звернула увагу на високий рівень реагування на розпорядження та доручення голови районної державної адміністрації протягом I кварталу 2016 року виконкомів Скадовської міської ради, Володимирівської, Красненської, Птахівської, Радгоспненської, Таврійської, Тарасівської, Ульянівської, Шевченковської та Широківської сільських рад. Значно покращився стан реагування у виконкомах Лазурненської селищної та Приморської сільських рад, але досягнутий рівень ще недостатній. Знизився рівень у виконкомі Новомиколаївської сільської ради, Незадовільний стан виконавської дисципліни у виконкомах Антонівської та Михайлівської сільських рад.

Зацікавленість присутніх викликала інформація, яку надала представник ТОВ «ПІВДЕНЬТОРГ-СК» Ірина Клочко, яка доповіла про стан забезпечення харчуванням дітей у навчальних закладів.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Павленко доповів присутнім про роботу щодо підтримку оздоровчих закладів району та підготовки до курортного сезону, продовжується робота щодо пошуку інвесторів з метою реконструкції очисних споруд.

Члени колегії розглянули клопотання ради ветеранів щодо присвоєння звання Почесного громадянина Скадовського району Гавришу О. В. та лист громадської ради, в якому зазначалось, що згідно прийнятого рішення більшість перелічених заслуг – це обов’язки. Особливого внеску у розвиток Скадовського району кандидата, або визнання його видатних заслуг недостатньо для присвоєння почесного звання.

 З даного питання доповів керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Кириченко, який з метою врахування вимог Положення про звання почесного громадянина району запропонував повернути дане питання до районної ради ветеранів на доопрацювання та надання додаткових документів на підтвердження, згідно вимог п 1.1. Положення, особистого значущого вкладу та результативного внеску для Скадовського району Гавриша О. В. для присвоєння йому такого почесного звання. Голова районної  державної адміністрації та члени колегії підтримали дану пропозицію.

По закінченню колегії до присутніх звернулась представник Голопристанського центру надання вторинної правової допомоги, яка доповіла про організацію та роботу даного центру та запропонувала присутнім інформувати людей, яким необхідна безоплатна правова допомога, звертатись до Центру надання правової допомоги, який знаходиться на першому поверсі Скадовської міської ради.

По завершенню Віктор Турик подякував присутнім та членам колегії за плідну роботу та привітав з наближенням Великодніх свят.

За результатами засідання колегії було надано доручення.

Корисні посилання