Відбулося чергове засідання Каланчацького районного штабу цивільного захисту

13.02.2015 16:43:34

Під час засідання обговорили питання стосовно підтоплення Каланчацького району та його вплив на стан підвальних приміщень багатоповерхових та приватних будинків.

Станом на 12 лютого цього року в селищі Каланчак працює шість дренажних насосних підстанцій. Проте повністю проблему з підтопленням вони не вирішують. Негативний вплив на цю ситуацію має накопичення поверхневих вод, які не можуть стекти до річки через забруднені відвідні канави. Проаналізувавши дану ситуацію, учасники штабу вирішили провести обстеження та очистку відвідних канав, здійснити роз’яснювальну роботу серед мешканців селища щодо припинення їх забруднення. Разом з тим, продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з мешканцями району щодо наведення порядку у підвальних приміщеннях, особливо тих, які підпорядковані багатоповерхівкам.
 
Під час засідання штабу значну увагу приділено питанню щодо визначення та посилення режиму охорони державних об’єктів особливого значення на території Каланчацького району. Щодо важливих та стратегічних об’єктів інфраструктури, то на багатьох із них, особливо там, де охорону підприємства та відомства здійснюють власними силами, забезпечуватимуть безпеку фахівці відповідних служб. Також задля підвищення безпеки громадян до охорони громадського порядку й патрулювання вулиць будуть залучитися громадські патрулі.

За підсумками розгляду проблемних питань, що виникли під час наради, надано відповідні рекомендації та доручення.

Корисні посилання