Відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у селищі Каланчак Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

27.04.2016 11:39:52
Відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у селищі Каланчак Дня перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні

26 квітня 2016 року голова районної державної адміністрації Ганна Загорулько провела чергове засідання організаційного комітету з підготовки і відзначення в районі Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З накресленим планом заходів присутніх інформувала Галина Миронюк, художній директор Каланчацького районного будинку культури, яка зазначила, що мітинг-реквієм заплановано провести 09 травня поточного року біля Меморіалу Слави в селищі Каланчак. Мітинг розпочнеться з молитви настоятеля Свято-Преображенського Храму, благочинного Каланчацького округу Михайла Кулини за душі визволителів, які померли, захищаючи рідну землю від ворога, і трудівників тилу, які самовіддано працювали задля перемоги. Після вітального слова керівництва району та селища, слово нададуть ветерану Другої світової війни. У рамках мітингу буде проведено ряд тематичних заходів (інсценізації, танці, виконання пісень тощо). На останок, зауважила, що мітинг-реквієм завершиться під постріли почесної варти, яку будуть нести військові. Опісля на ветеранів та всіх бажаючих чекатиме смачна солдатська каша.

По завершенню наради Ганна Загорулько наголосила на посиленні уваги до ветеранів війни в шануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом. Значну увагу приділила обговоренню питання щодо забезпечення виготовлення та розповсюдження пам’ятного знаку «Мак пам’яті», зокрема в навчальних закладах та інших установах району. Г.Загорулько зауважила на тому, щоб залучити учнівську молодь до підготовки проведення заходу. Запропонувала КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради» виготовити гірлянду Військової Слави.

Усі пропозиції, зауваження і доповнення членів оргкомітету, які були озвучені на засіданні, будуть внесені до плану заходів з підготовки та відзначення в районі   Дня Перемоги.

Корисні посилання