Відбулося позачергове засідання колегії райдержадміністрації

10.11.2016 12:40:59
Відбулося позачергове засідання колегії райдержадміністрації

9 листопада голова райдержадміністрації Валерій Салтиков провів позачергове засідання колегії за участю в.о начальника відділу освіти Жанна Василенко, головного лікаря центру первинної медико -санітарної допомоги Олександра Антоненко та представника центральної районної лікарні. У роботі засідання взяла участь голова районної ради Тетяна Тертична.

На порядок денний було винесено питання про внесення змін до показників районного бюджету, затвердженого на  2016 рік. З даного питання доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Єремейчук. Доповідач зазначила, що пропозиції по внесенню змін до показників районного бюджету викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету, скороченні виділених для району коштів та перерозподілі раніше виділених бюджетних призначень. Зокрема, передбачається скорочення обсягу районного бюджету на 316,2 тис.грн..  та збільшення дохідної частини районного бюджету за рахунок перевиконання плану по залученню податків і зборів на суму 2 022,3 тис.грн.

Наступні зміни, передбачають перерозподіл видатків, фінансування яких здійснюється за рахунок освітньої та медичної субвенції. В результаті збільшуються видатки по медичним установам  на медикаменти та перев’язувальні матеріали; по школам- на придбання миючих засобів та господарських товарів,. на оплату електроенергії та придбання генератора для газового модуля Роздольненської ЗОШ.

Даним проектом змін також передбачається розподіл додаткових фінансових ресурсів районного бюджету для забезпечення сталого функціонування районних установ, виконання заходів затверджених районних програм. Збільшуються видатки на: місцеву пожежну охорону в сумі 5,4 тис.грн.;центральну районну лікарню в сумі 343,5 тис.грн.; ДЮСШ в сумі 82,6 тис.грн; загальноосвітнім школам в сумі 570,0 тис.грн.; РБК в сумі 5,0 тис.грн.); відділу культури 40,0 тис.грн.; фінансовому управлінню в сумі 973,6 тис.грн. для передачі субвенції сільським радам для фінансування закладів соціально-культурної сфери.  Завдяки проведеному перерозподілу планується придбання  2 оприскувачів для пожежної  охорони, придбання спортивної форми, взуття, інвентарю для вихованців ДЮСШ, проведення поточних ремонтів в медичних закладах району, системи вентиляції у дошкільних закладах, оплату консультаційних послуг у проведенні тендерних закупівель, придбання шкільних дошок тощо.

Завдяки перерозподілу видатків в межах затверджених бюджетних призначень на поточний рік з’явиться можливість придбання апарату «Ампліпульс», сумок укладок для лікарів, центрифуги лабораторної медичної, фотометру та холодильників, проведення підписки періодичних видань по школам, придбання генератора для газового модуля Роздольненської ЗОШ, придбання подарунків дітям до новорічних свят тощо.

Також, в рамках висвітлення зазначеного питання затверджено розподіл трансфертів між бюджетами ОМС, зміни до видатків, фінансування яких передбачено за рахунок спрямування вільного залишку коштів, зміни по джерелам фінансування районного бюджету з зв’язку зі зміною обсягу коштів, які передаються до бюджету розвитку (спеціального фонду), перелік об’єктів, фінансування яких буде в 2016 році здійснюватись за рахунок коштів бюджету розвитку.

У зв’язку із проведенням перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року також виникла необхідність внесення відповідних змін до фінансового документа. На організацію і проведення виборів надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 272,4 тис.грн.

За підсумками розгляду члени колегії вирішили з урахуванням пропозицій і зауважень схвалити проект змін до рай бюджету та подати відповідні матеріали в установленому порядку районній раді для розгляду та затвердження на черговій сесії.

Корисні посилання