Відбулося засідання ініціативної групи зі створення нового складу громадської ради при Скадовській райдержадміністрації

04.02.2015 10:20:13

Розпочинаючи засідання Анатолій Розумний зауважив, що, враховуючи зміни, які проходять у суспільно-політичному житті нашої держави, актуальним на сьогодні є питання налагодження ефективної взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадськістю та врахування громадської думки під час формування і реалізації місцевої політики, яка надає можливість членам територіальної громади брати участь в процесах розробки, прийняття управлінських рішень з питань життя громади і здійсненні громадського контролю за їх виконанням.

Він акцентував увагу на необхідності заміни старої (недієвої) схеми функціонування громадської ради в районі та необхідності створення оновленої громадської ради, яка не тільки буде нав’язувати свої ультиматуми владі, а й буде вносити власну частку в розбудову громадянського суспільства. Для цього він звернувся до членів ініціативної групи з пропозицією провести широку роз’яснювальну роботу з представниками інститутів громадянського суспільства щодо можливості їх участі в роботі громадської ради при райдержадміністрації, її повноважень та обов’язків.

На розгляд членам ініціативної групи було винесено ряд організаційних питань, зокрема, щодо обрання голови ініціативної групи, порядку і термінів проведення установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

Представники громадських організацій внесли свої пропозиції щодо процесу формування громадської ради та подальшої організації її роботи.

Учасниками засідання було узгоджено текст Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів по створенню громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації.

Представники громадськості району отримали відповіді на запитання, які, зокрема, стосувалися повноважень громадської ради, форм і методів врахування громадської думки органами місцевої влади, подальшої організації роботи громадської ради та її робочих органів.

Наступне засідання ініціативної групи відбудеться у кінці лютого, після завершення процедури подання заяв.

Корисні посилання