Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

24.02.2016 14:00:21
Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні в залі засідань РДА відбулася колегія райдержадміністрації, зібравши голів і секретарів сільрад, керівників установ і структурних підрозділів РДА, підприємств району. У роботі засідання взяла участь голова районної ради Тетяна Тертична.

На порядок денний було винесено питання готовності сільгосптоваровиробників району до проведення весняно-польових робіт та стан підготовки зрошуваних земель, насосних станцій, дощувальної техніки до поливного сезону, виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за 2015 рік та проект даної програми на 2016, також представлено загалу інформацію щодо виконання районного бюджету за минулий рік.

Засідання розпочалося із приємної миті. Голова районної державної адміністрації Валерій Миколайович привітав начальника Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС у Херсонській області Ігоря Миколайовича Берещенка з присвоєнням звання полковника та побажав успіхів у службі, плідної взаємодії зі всіма структурами та особистих гараздів і здійснення задуманих планів та проектів.

Питання готовності сільгосптоваровиробників району до проведення весняно-польових робіт було розглянуто протокольно.

Співдоповідачами з даного питання були начальник управління водного господарства Бруштеля Олександр Григорович та заступник начальника управління головного Каховського магістрального каналу Шестопалов Сергій Володимирович які детально охарактеризували стан підготовки зрошуваних земель, насосних станцій, дощувальної техніки до поливного сезону. Наразі проведено ремонтні роботи насосних агрегатів і до 15 березня насосні станції будуть готові в повному обсязі. Не вирішеним залишається питання вартості води, Не зважаючи на індекс інфляції є ймовірність того, що її ціна залишиться на рівні минулого року, лише підвищиться вартість електроенергії.

Начальник управління агропромислового розвитку Борис Миколайович Юрчишин озвучив перед присутніми нагальну проблему щодо збереження лісопосадок, наголосивши на їх важливу роль. Наразі постала необхідність повернення до раніше вже розпочатого процесу проведення інвентаризації захисних лісових лісосмуг та наголосив на готовності управління АПР відновити діяльність в даному напрямку з керівниками місцевих громад.

Своє бачення вирішення проблеми та механізм проведення відповідних робіт висловив начальник Управлінння Держгеокадастру у Каховському районі Херсонської області Мартинюк Андрій Володимирович.

В ході обговорення шляхів вирішення даної проблеми  голова районної державної адміністрації  Валерій Салтиков зазначив на тому, що сьогодні держава не в змозі утримувати та охороняти лісові насадження і дана проблема потребує детального вивчення та обміркування шляхів її вирішення. Збереження лісосмуг належить до компетенції територіальних громад, тому керівник району запропонував сільським головами озвучити свої пропозиції щодо її вирішення для винайдення прийнятного для всіх рішення.

Корисні посилання