Відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

24.06.2016 11:35:11
Відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування  пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 2016 року керівництво району, делегації від установ та організацій, представники районних осередків політичних партій та громадських організацій, учнівська молодь, громада селища взяли участь у мітингу-реквіємі біля меморіалу загиблим воїнам, приуроченому до Дня скорботи та пам’яті жертв війни в Україні.

1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги.

Усе далі відходять сумнозвісні події тієї війни. Ось уже 75 років пройшло від страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунали слова «війна», та в пам’яті людській вони залишаться назавжди.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, загиблих у наш час Героїв Небесної сотні, військовослужбовців Збройних Сил і Національної гвардії України. Вічна і світла їм пам’ять! Вічна їм слава!

Завершився мітинг панахидою за полеглими та урочистим покладанням квітів і вінків до Вічного вогню та меморіалу загиблим воїнам.

Корисні посилання