Відбувся прем’єрний показ фільму«Материнське поле» для каховчан

26.09.2016 17:04:30
Відбувся прем’єрний показ фільму«Материнське поле» для каховчан

23 вересня у районному будинку культури ім..Фрунзе відбувся прем’єрний показ документального фільму «Материнське поле» пам’яті Віри Опанасівни Найдьонової. Створення фільму ініціював Союз Молодих Кінематографістів України та Продюсерський центр Олександра Пушкіна.

Перед показом до присутніх звернувся продюсер та режисер стрічки Олександр Пушкін, яких розповів передісторію створення фільму, зазначивши, що основна мета проекту — донести до глядацької аудиторії соціальну значимість аграрної професії в Україні на прикладі реальної історії жінки-аграрія, берегині і матері своїх полів Героя України Віри Найдьонової.

Протягом 30 років ця сильна і вольова жінка очолювала ДП ДГ «Асканійське» та зуміла перетворити руїни в процвітаюче господарство, створивши сприятливі умови жити гідним життям для тисяч жителів регіону.

«Фільм показує не тільки важливість аграрної професії, а й спонукає не опускати рук, не виїздити за кордон, а працювати на своїй рідній землі. Наше завдання передати успішний досвід тих людей, які вкладають свою працю і душу у добробут тих, хто поруч. На прикладі Віри Найдьонової ми показуємо сильну особистість – жінку, яка не зламалась і взяла на свої плечі важку ношу, так ми хочемо підтримати тих жінок, які зараз мають синів, чоловіків на фронті», – розповів режисер фільму.

Своїм проектом, автори також прагнуть внести свою лепту у відродження українського кінематографу, адже переконані, що людям потрібно показувати не тільки трилери, а й позитив, який як ніколи потрібен українцям.

Після вступного слова зал поринув у перегляд фільму про історію життя героїні, невід’ємне від життя громади села Тавричанка, про становлення сільськогосподарського підприємства тощо. По завершенню перегляду стрічки зал хвилиною мовчання вшанував пам’ять Віри Опанасівни, а голова районної ради Тетяна Тертична разом із Крупіним Миколою подякували режисеру та вручили квіти та подарунок.

В рамках показу фільму «Материнське поле» відбулась персональна фотовиставка «Заповідна природа таврійського краю». Автор знімків – Віктор Гавриленко – директор Біосферного заповідника «Асканія-Нова». У своїх роботах фотограф передає захоплюючу красу українських степів та фауни, що її населяє.

Корисні посилання