Відбувся семінар-навчання на тему «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в органах державної влади»

12.10.2016 16:47:32
Відбувся семінар-навчання на тему «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в органах державної влади»

11 жовтня 2016 року в приміщенні районної державної адміністрації за участю керівника ГО «Центр сімейного добробуту», керівника проекту «За прозорі місцеві ради» в Херсонському регіоні за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні Демократичне врядування Дєєвої Наталії Вікторівни відбувся семінар-навчання з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, секретарями виконкомів селищної, сільських рад на тему «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в органах державної влади».

Крім того на скайповому зв’язку була експерт з конфліктів інтересів юрист Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» Гюнель Бабакішієва.

Також в семінар-навчанні прийняв участь Юрій Сергійович Ведмецький, керівник відділу Іванівського бюро правової допомоги Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час проведення семінар-навчання Гюнель Бабакішієва надала загальне визначення потенційного та реального конфліктів інтересів, визначила обов’язки та відповідальність сторін, ознайомила з порядком врегулювання конфлікту інтересів, навела конкретні типові приклади конфлікту у державній службі та в органах місцевого самоврядування.

В свою чергу Ю.С.Ведмецький розповів про основні функції відділу Іванівського бюро правової допомоги Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема у частині роз’яснення чинного законодавства України та порядок надання вторинної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення та пенсіонерам.

Учасниками семінару-навчання експерту з конфлікту інтересів Гюнель Бабакішієва було задано ряд запитань стосовно діяльності органів влади та окремих посадових осіб, на які вона дала чітке роз’яснення.

Під  час семінар-навчання присутнім було надано методичні матеріали.

Корисні посилання