Відбувся семінар-тренінг щодо залучення міжнародної технічної допомоги

22.04.2016 14:32:19
Відбувся семінар-тренінг щодо залучення міжнародної технічної допомоги

Сьогодні, 22 квітня, за ініціативи облдержадміністрації відбувся семінар-тренінг щодо залучення міжнародної технічної допомоги для навчання стосовно поліпшення соціально-економічних та освітньо-культурних умов життя української спільноти за рахунок грантів.

До початку семінару в.о. заступника голови Олександр Адамчик побажав присутнім успіху та зазначив, що херсонці повинні зламати стереотип щодо свого невміння працювати з грантами та довести своє вміння і бажання за допомогою грантів змінювати життя на краще.

Тренінг проводила Світлана Куц, член Ради директорів Європейської фандрайзингової асоціації та засновник Інституту професійного фандрайзингу в Україні, яка зазначила: «Сьогодні я вам поясню принцип роботи з грантовими проектами і основні поняття,  але щоб виграти грант, ви повинні пробувати написати самі проекти, виявляючи свої помилки».

Під час семінару були розглянуті питання щодо пошуку фінансування серед іноземних благодійних фондів та донорських організацій, проведено огляд наявних донорських програм з відкритими строками участі. Також відбулось практичне заняття щодо підготовки й оформлення заявок на гранти.

Семінар проведено для представників районних державних адміністрацій, селищних рад, структурних підрозділів ОДА, громадських організації зацікавлених у покращенні соціально-економічного розвитку Херсонщини та бажаючих реалізувати свої авторські ідеї.

 

Корисні посилання