Відкрито виставку “Декларація про державний суверенітет України”

15.07.2016 14:23:33
Відкрито виставку “Декларація про державний суверенітет України”

З нагоди відзначення 26 – річниці прийняття Декларації про державний сувернітет України, з 11 липня 2016 року в комунальному закладі «Високопільська центральна районна бібліотека» розгорнуто книжкову виставку «Історичний шлях до суверенітету України».

Виставка висвітлює законодавчі документи, монографії та історичні нариси вітчизняних і зарубіжних авторів, які висвітлюють цю доленосну подію в історії нашої держави й дають цілісне уявлення про основні віхи становлення її незалежності.

Змістове наповнення виставки відповідає розділам Декларації про державний суверенітет України і розкриває питання самовизначення української нації, народовладдя, державної влади, громадянства, територіальної цілісності, економічної самостійності, екологічної безпеки, культурного розвитку, зовнішньої і внутрішньої безпеки, міжнародних відносин.

Користувачі бібліотеки мають змогу ознайомитися з текстом Декларації про державний суверенітет України, матеріалами з історії прийняття документа, книгами з історії та сучасності України. Під час роботи виставки  працівниками  комунального закладу «Високопільська центральна районна бібліотека» проведено дві бесіди  та  огляди літератури.

Корисні посилання