Відкриття меморіальної дошки Герою АТО

09.03.2016 12:10:26
Відкриття меморіальної дошки Герою АТО

03 березня 2016 року в приміщенні навчально-виховного комплексу села Новопавлівка відбулося відкриття меморіальної дошки військовослужбовцю 93-ї окремої механізованої бригади МО України, учаснику АТО, який героїчно загинув у селі Червоний Партизан Донецької області, Серебринському Володимиру Олександровичу.

На урочистій церемонії були присутні голова Каланчацької районної державної адміністрації Ганна Загорулько, депутат Дніпровської районної ради у м. Херсон, керівник благодійного фонду «Українські серця», волонтер Олег Баркаренко, Новопавлівський сільський голова Віктор Труба, голова районного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Віктор Шередько, товарищі по службі, педагогічний та учнівські колективи, друзі, односельчани, родина загиблого.

До присутніх звернулася директор навчально-виховного комплексу Валентина Паргачова, яка розповіла про життєвих шлях Володимира Серебринського та зазначила, що в пам’яті всіх односельчан він назавжди залишиться щирим та чуйним правдолюбом.

– Болісно і гірко, що сьогодні найкращих синів України забирає підступна війна, – зазначила голова Каланчацької районної державної адміністрації Ганна Загорулько. – Володимир Серебринський назавжди залишиться прикладом мужності для підростаючого покоління, а його портрет довіку буде викарбуваним у наших серцях, як пам’ять про Героя, великого патріота нашої держави.

Слова співчуття родині загиблого висловив і Олег Баркаренко. Від імені всього депутатського корпусу Дніпровської районної ради м. Херсона до бібліотеки навчально-виховного комплексу села Новопавлівка він передав книгу пам’яті «Хронологія мужності», в якій зібрано історію 50 загиблих воїнів світла нашого краю.

Зі словами вдячності перед присутніми виступила дружина загиблого Героя Людмила Василівна Серебринська, яка з болем в серці поділилася своїми спогадами про люблячого чоловіка та гарного батька. Вона подякувала всім небайдужим за реалізацію задуму по увічненню пам’яті Володимира Серебринського на стінах рідної школи.

Корисні посилання