Відзначення Дня Гідності у Каланчацькому районі

23.11.2015 13:21:12
Відзначення Дня Гідності у Каланчацькому районі

Події позаминулого року назавжди змінили свідомість кожного українця і стали початком створення відмінно нової, демократичної держави.Знаковим для нас є саме 21 листопада – день, коли усі небайдужі до долі України люди вийшли на Майдан Незалежності на знак протесту проти призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію України з ЄС. Спонтанний народний протест розвинувся в добре організовану національну революцію, яка, у кінцевому рахунку, зосередилася в столиці. Вона справедливо стала Революцією Гідності і Свободи.

Від тих подій минуло два роки. З нагоди Дня Гідності та Свободи у малому залі районного Будинку культури відбулася літературно-музична композиція «Віднині і навіки», яка пройшла за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, політичних формувань, громадських організацій, трудових колективів підприємств, організацій, установ, учнівської молоді, місцевих жителів.

Ведучі, які розпочали захід, нагадали присутнім сторінки з української історії. Під час заходу транслювалися відеоролики з даної тематики.

Голова райдержадміністрації Ганна Загорулько у своєму виступі наголосила, що День Гідності та Свободи – це річниця революції свідомості, гідності та моралі. Ми зобов’язані пам’ятати кожен день, ті ідеї та принципи, які сповідували, за яке поклали своє життя наші Герої.

Учасники тематичного заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв Небесної Сотні та Героїв, які загинули на Сході України, віддавши своє життя за наше гідне майбутнє.

Крім того, у рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, у виконанні аматорів сцени району пролунали патріотичні музичні твори, сповнені любові до України та надії на її краще майбутнє. 

Корисні посилання