Відзначення Дня працівника соціальної сфери

04.11.2016 17:16:50
Відзначення Дня працівника соціальної сфери

 

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають працівників, які стоять на захисті прав і свобод соціально незахищених верств населення. Це свято є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту.

04 листопада 2016 року в малій сесійній залі районної ради відбулося урочисте привітання до Дня працівника соціальної сфери, в яких взяли участь  заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик, голова районної ради Сергій Овчарук, керівники та спеціалісти  установ системи соціального захисту населення.

Зі словами привітання та подяки  до присутніх звернулися Надія Пурик та Сергій Овчарук, висловили вдячність працівникам за самовіддану, наполегливу працю,  тепло сердець, яке вони дарують людям та нагородили  Почесними грамота та   подякою голови районної державної адміністрації найкращих працівників соціальної сфери: Євгенія Бреславця та Ольгу Дорчинець — головних працівників управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, Оксану Золотарьову — головного спеціаліста Високопільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Корисні посилання