Військовозобов'язані Голопристанщини відправлені для проходження навчання в рамках другого етапу четвертої хвилі мобілізації

13.02.2015 09:59:00
Військовозобов'язані Голопристанщини відправлені для проходження навчання в рамках другого етапу четвертої хвилі мобілізації

Відповідно до Закону про затвердження Указу президента України “Про часткову мобілізацію”, підписаного президентом України Петром Порошенком 19 січня цього року, 12 лютого 2015 року з території Голопристанського районного військового комісаріату наступна група захисників Вітчизни була відправлена до обласного військового комісаріату.

Варто зазначити, що це вже другий етап четвертої хвилі мобілізації. Попередньо до навчальних центрів було відправлено першу групу чоловіків. Захоплення викликає і той факт, що серед майбутніх військових є добровольці, які усвідомлюють свій громадянський обов’язок і готові боронити рідну землю від посягань агресора.

Районний військовий комісар Сергій Долбня зазначив, що в районі питання мобілізації військовозобов’язаних знаходиться на особливому контролі. За його словами, найчастіше доводиться стикатися з проблемою придатності чоловіків до несення військової служби, адже результати медичної комісії, яку проходять потенційні військові, далеко не завжди виявляються позитивними.

Варто зазначити, що мобілізовані, яких сьогодні проводжали з територій райвійськкомату, попередньо пройдуть навчання, а вже потім, в разі необхідності, будуть направлені безпосередньо в зону проведення антитерористичної операції в рамках ротації військовослужбовців.

Корисні посилання