Виплата частини невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення

18.07.2017 12:01:45

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності з 1 травня 2017 року, впроваджено виплату частини зекономленої субсидії.

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону)  100 куб. метрів природного газу (687,9 грн) або вартості 150 кВт•г електричної енергії (135 грн), відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або через поштові відділення.

Списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії складені підприємствами – надавачами послуг та надані до органів соціального захисту населення області.

Звертаємо Вашу увагу, у разі включення до списків осіб у яких наявна невикористана сума субсидії з оплати послуг газо- та електропостачання для індивідуального опалення які надані підприємствами – надавачами послуг заяву для виплати частини невикористаної субсидії, в якій вказується спосіб виплати (банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі. необхідно подати до 01 вересня 2017 року до органу соціального захисту населення Вашого району!

На даний час органи соціального захисту населення проводять активний прийом зазначених заяв.

Також повідомляємо, що розрахунок невикористаних сум субсидії проводиться виробниками/виконавцями послуг з газо- та електропостачання у разі використання природного газу/електричної енергії для індивідуального опалення.

Відповідальність за правильність розрахунку невикористаних сум субсидії за опалювальний сезон за кожним особовим рахунком одержувача субсидії та повноту відображення їх в актах розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій покладається на надавачів послуг в особі їх керівників та посадових осіб, що проводили такий розрахунок.

Корисні посилання