Випускники шкіл Каховщини отримали благословення у самостійне життя

26.06.2017 13:25:18

У п’ятницю, 23 червня, відбувся ХІ бал випускників шкіл Каховського району: 138 вчорашніх школярів парадною ходою – під барабанний дріб, з полотнищем державного прапора України і емблемами своїх навчальних закладів – рушили до центральної площі міста. Урочисте шикування, музичні вітання (від танцювального колективу «Забава» і солістки вокального ансамблю «Яблунька» Каті Довбні (с.Тавричанка), випускника Кам’янської ЗОШ Еміля Гукасяна),  гучні оплески й овації, під супровід яких «винуватців» свята запросили до районного Будинку культури, де розгорнулося основне дійство.

Першою привітала випускників начальник районного відділу освіти Тетяна Калиниченко: «Перед вами відкриваються  тисяч, але у кожного – своя. Тож прямуйте нею упевнено і твердо!». У добру путь благословив юнаків і дівчат отець Миколай, побажавши їм перш за все продовжити навчання. 

Всі разом віддали шану Віталію Грушку, котрий започаткував це барвисте свято і передчасно пішов з життя, залишивши по собі добру пам’ять і доброзичливу посмішку, яку дарував навіть тепер – з численних фотознімків на білому екрані.

А далі – церемонія нагородження випускників за досягнуті ними  успіхи, яку розпочали голова Каховської райдержадміністрації Валерій Салтиков, колишні очільники району Віктор Гуцов (це за його участі відбувся перший бал випускників) і Олексій Вінник. Тож голова районної ради Тетяна Тертична, побажавши випускникам удачі і здійснення найзаповітніших мрій і вручивши їм  заслужені нагороди, висловила вдячність і виконавчій владі за багаторічну підтримку такого прекрасного свята.

«Ідіть упевнено обраним шляхом, а якщо такого нема – прокладайте його самі! Будуйте своє щастя і будьте щасливі»» - з таким побажанням звернулася до молоді заступник голови Каховської РДА Олени Вакулич.

Слід зазначити, що свято проходило без зайвого офіціозу, який розчинився в потоці щирих вітань і побажань, - настільки вдало було розроблено його сценарій, настільки майстерно його реалізували ведучі вчителі Малокаховського НВК Ольга Галушка й Андрій Вітвіцький. А вокальний гурт «Дженерал войс» з Херсона, без участі якого не обходиться вже 6 років захід, настільки «завів» публіку, що глядацька зала перетворювалася у танц-пол. З захопленням учасники свята сприйняли виступи також гостей з Херсонського держуніверситету і танцювальний колектив з Миколаєва. Та й самі випускники зі сцени показали свій мистецький хист.

Правда, до сценарію свята деякі корективи вніс  дощ, але скоро скінчився і відбулася довгождана дискотека, а після неї – святковий феєрверк. 

Корисні посилання