Центр допомоги учасникам АТО при Херсонській ОДА є гарним прикладом співпраці влади і громади, - Наталя Возаловська

29.03.2017 07:00:03
Центр допомоги учасникам АТО при Херсонській ОДА є гарним прикладом співпраці влади і громади, - Наталя Возаловська

Керівник Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при Херсонській ОДА Наталя Возаловська розповіла громаді про діяльність організації під час публічного звіту голови ОДА Андрія Гордєєва.

Відповідно до Указу Президента України Центр був створений ще у 2015 році та є гарним прикладом співпраці влади і громадськості.

За словами Наталії Возаловської, всі волонтери працюють на громадських засадах та проводять величезну роботу з підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей, військовослужбовців, які знаходяться, як в зоні проведення АТО, так і на території Херсонської області.

Наталія Возаловська розповіла, що такі ж Центри створені і при районних державних адміністраціях, з їх керівниками та головами райдержадміністрацій  налагоджено ефективну взаємодію. Допомога надається з питань отримання земельних ділянок, організації сімейного відпочинку атовців, отримання вищої освіти та з багатьох інших напрямків: «Врешті-решт до нас приходять просто поспілкуватися, виговоритися, порадитися, поділитися наболілим. Так, за 2016 рік до Центру звернулися біля 4 тисяч учасників АТО.

Також для атовців та членів їх сімей проводилися семінари з різних тем, відкрито експозицію «АТО. Хроніка війни» в обласному краєзнавчому музеї, проводилися уроки мужності в школах та інших закладах за участі учасників АТО, плетуться маскувальні сітки, координатори центру постійно їздять на фронт до захисників, де надають їм допомогу і підтримку.

Вона подякувала голові ОДА Андрію Гордєєву та його заступникам за всебічну підтримку Центру допомоги учасникам АТО, військовим частинам на фронті і на території Херсонської області.

 Корисні посилання