Високе призначення на землі – бути Учителем!

29.09.2017 07:29:22
Високе призначення на землі – бути Учителем!

День працівника освіти або ж, як кажуть у народі, – День вчителя завжди приходить з початком жовтня. Напередодні цього свята педагогів вітали і на Бериславщині.
28 вересня 2017 року, в районному Будинку культури, відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти.
Із щирими словами вітання до педагогів району звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Гомон спільно з депутатом обласної ради Вікторем Деркачем, де подякували за невтомну, наполегливу, відданну працю, побажали усім присутнім міцного здоров’я, миру, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, оптимізму, успіхів, достатку, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України..

У своєму виступі Олександр Гомон зазначив, що професійна діяльність педагогів завжди була й залишається вагомою для розвитку держави, адже саме людина, яка навчає і виховує багато в чому й визначає шляхи поступу та вдосконалення суспільства, його креативну спроможність, творчу спрямованість у майбутнє.

Найкращі слова вітання і побажання та осінні квіти як знак вдячності за багаторічну працю, пролунали на адресу ветеранів педагогічної праці.

Почесними грамотами голови районної державної адміністрації нагороджено педагогічних працівників:

- Світлану Ліповцеву, бібліотекаря Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Віталія Логвиненка, вчителя математики та інформатики Новокаїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Віру Мельник, завідувача Веселівського дошкільного навчального закладу;

- Ірину Родіонову, заступника директора з навчально-виховної роботи Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

- Ігоря Ільницького, викладача фізичного виховання комунального вищого навчального закладу “Бериславський педагогічний колелж імені В.Ф.Беньковського”;

- Жанну Кайдаш, викладача іноземної філології  комунального вищого навчального закладу “Бериславський педагогічний колелж імені В.Ф.Беньковського”.

Урочистості завершилися святковою концертною програмою, яку підготували працівники районного будинку культури.

Корисні посилання