Виставка-реквієм «Мужність, трагедія, пам`ять…»

30.08.2019 06:21:21
Виставка-реквієм «Мужність, трагедія, пам`ять…»

Війна завжди болітиме учасникам ООС. Коли збираються ветерани – постійно пригадують побратимів, вшановують пам`ять загиблих. У День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни в районному краєзнавчому музеї відбулася зустріч захисників Вітчизни, які брали участь у боях на сході країни. До них приєдналися завідувачі секторів РДА: культури – Людмила Ліновська, правового забезпечення та взаємодії з правовими органами – Дмитро Старушкевич, архівного – Ольга Матвієнко.

В ході зустрічі директор комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотека» Любов Лукіна виступила з інформаційним повідомленням, бібліотекар Людмила Куковінець прочитала авторський вірш «Сльози матері», директор музею Валентина Тартиця познайомила присутніх з експозицією, що містить експонати із зони бойових дій.

На діючій виставці-реквієм «Мужність, трагедія, пам`ять…» серед іншої літератури була представлена книга М. Жирохова «Савур могила», на якій земляки – учасники тих подій з власної ініціативи залишили свої автографи.

До музейного фонду ветерани АТО Дмитро Старушкевич та Василь Чулей передали військову форму зразка 2015 року та особистий шеврон.

Корисні посилання