Вітали культпрацівників

07.11.2019 13:13:01
Вітали культпрацівників

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 07 листопада 2019 року в районному центрі культури та дозвілля привітання приймали ті, хто створює святковий настрій всім: від наймолодшого до найстаршого, хто відкриває кожній людині двері у світ прекрасного, виховують духовність, культуру і любов до своєї землі.

Почесними гостями свята були голова районної державної адміністрації Наталія Солтановська та голова районної ради Юрій Коцегубов.

Очільники району, вручили Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради кращим працівникам культури та привітали всіх присутніх зі святом. Вони висловили подяку всім культпрацівникам за їх таку необхідну роботу по відродженню та розвитку української народної творчості , побажали всіляких життєвих гараздів.

Зі святом працівників культури також вітали начальник відділу культури та туризму Новотроїцької райдержадміністрації Ольга Цвільовська та голова профспілкового комітету працівників культури Жана Безродная.

Вдивляючись у неповторне сяйво щирих очей усіх присутніх на святі: бібліотекарів, співаків, танцюристів, гумористів і неперевершених музикантів, аматорів народної творчості, усіх, хто щоденною копіткою працею зберігає та збагачує українську національну культуру, віримо в безсмертя народного мистецтва. Доки є такі люди, які щоденно кладуть на жертовний вівтар життя свою творчість, аби теплом сердець зігріти життя інших людей, доти буде існувати український народ, буде процвітати та існувати наша нація.

Цього дня були нагороджені:

Почесною грамотою голови районної державної адміністрації:

- Мустафа Аширов, керівник народного творчого об’єднання «Сари-Булат»;

- Людмила Ковшун, директор Яснополянського сільського будинку культури;

Почесною грамотою районної ради:

- Геннадій Богданов, соліст районного центру культури та дозвілля;

- Наталя Єфіменко, директор Сергіївського будинку культури

Оголошено:

Подяку голови районної державної адміністрації:

- Зої Слуцькій, майстрині народного клубу декоративно-ужиткового мистецтва «Вишиваночка»;

Подяку районної ради:

- Жанні Завальнюк, заступнику керівника народного драматичного колективу «Джерело» Чумацькошляхівського будинку культури.

 

 

Корисні посилання