Визначені пріоритетні напрямки роботи під час наради керівників

01.07.2019 12:54:36
Визначені пріоритетні напрямки роботи під час наради керівників

У перший робочий день тижня, 1 липня, голова районної державної адміністрації Олександр Єрохін зустрівся з керівниками районних служб, установ та організацій під час щотижневої наради. Спільно з учасниками наради обговорено та підведені підсумки роботи за минулий місяць, а також визначені пріоритетні питання, яким необхідно приділити особливу увагу, під час роботи у найближчий час.

Про стан проведення роботи зі збору врожаю сільськогосподарськими підприємствами району поінформував начальник відділу агропромислового розвитку та ЖКГ райдержадміністрації Петро Черничко, зазначивши, що основний потенціал району складається з сільського господарства. Насамперед, треба приділити особливу увагу дотримання правил пожежної безпеки аби зберегти врожай, важливим напрямком роботи також залишається інформаційна робота з власниками земельних ділянок щодо недопущення спалювання стерні.

Про призначення та виплати мешканцям району державних допомог інформувала заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Олена Гринько.

За повідомленням в.о. головного лікаря КНП “Центральна районна лікарня” у приміщенні медичного закладу 3 липня відбудеться День донора. Наразі керівництвом медичного закладу проводиться робота з організації проведення ремонтних робіт флюорографічного апарату, а також ліфт-установки, які спричиняють незручності у медичному обслуговуванні населення району.
Про деякі зміни у нарахуванні пенсійних виплат поінформувала в.о. обов’язки філії Пенсійного фонду Оксана Крамська, яка зауважила, що працівниками проводяться всі необхідні нарахування задля вчасного отримання мешканцями району доплати у пенсіях.

Під час наради голова райдержадміністрації Олександр Єрохін наголосив на проведенні відповідальними працівниками служби у справах дітей профілактичних рейдів із попередження бездоглядності і безпритульності серед дітей, зокрема щодо їх перебування у закладах відпочинку у нічний час.

За участі керівництва райдержадміністрації обговорені також питання проведення навчальних тренувань у сфері надзвичайного стану, військової підготовки, працевлаштування та сплати податків і зборів.

Корисні посилання