Визначено кращого студента року

22.11.2016 10:51:35
Визначено кращого студента року

16 листопада 2016 року за сприянням управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації в КЗ «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради відбувся обласний етап конкурсу «Кращий студент року» в Херсонській області 2016 року.

Організаторами є Студентська рада при Херсонській обласній державній адміністрації, ВМГО «Студентська республіка» в Херсонській області та Херсонський національний технічний університет.

Конкурс «Кращий студент року» виявляє багатогранність розвитку студента як фахівця своєї галузі, творчої особистості, лідера студентської молоді.

У конкурсі брали участь сім вищих навчальних закладів, тобто сім учасників.  Кожен з них продемонстрував свої знання, вміння і таланти в 5х конкурсах: «Я кращий», «Мій талант кращий», «Мій feedback – кращий», «Кращий день із мого студентського життя», «Кращий студент – соціально відповідальний студент».

Журі в ході напруженої конкуренції одностайно визначило переможцем студента Херсонської державної морської академії Дедкова Радіона, який також відстоюватиме честь області на Всеукраїнському етапі конкурсу «Кращий студент України » в м. Суми. Друге місце виборола Бойченко Єлизавета, студентка Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені Адмірала Макарова, третє місце — Осадчук Вероніка, студентка Херсонського національного технічного університету.

«Кращий студент року» — це не тільки конкурс, що об’єднує найкращу молодь області, а й надалі всієї країни, але і дає можливість кожному продемонструвати, на що він здатний, а значить і шанс реалізувати себе в найближчому майбутньому!OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Переможці «Кращий студент» у номінаціях:

ПРОГРАМІСТ: Єсіпов Семен Євгенович (ХДУ)

ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ: Писларь Олександра (ХДУ)

СПОРТСМЕН: Могильна Олександра Ігорівна
(Аграрно технологічний коледж м. Нова Каховка)

МЕДІЙНИК:Покидько Юлія Вадимівна (ХДУ)

ДИЗАЙНЕР: Борхаленко Тетяна Вікторівна (ХНТУ)

АНАЛІТИК: Кривий Владислав Валерійович (ДВНЗ ХДАУ)

НАУКОВЕЦЬ:
1- Місце : Дармостук Валерій (ХДУ)
2- Місце : Чехун Олена Іванівна (ХНТУ)
3- Місце : Гусевич Тетяна Петрівна (ХДУ)

ФОТОГРАФ:
1. Бутко Дар’я Олександрівна (ХЕПК)
2. Борхаленко Тетяна Вікторівна (ХНТУ)
3. Фуклєва Ірина Едуардівна (ДВНЗ ХДАУ)

Корисні посилання