Влада Нової Каховки починає підготовку до холодів

18.07.2012 18:59:00

У новій Каховці на кінець липня підготовчі роботи водоканалом були виконані на 40% від запланованого.

У новій Каховці на кінець липня підготовчі роботи водоканалом були виконані на 40% від запланованого.

Планується: заміна майже 400 метрів аварійних водопровідних мереж, відновлення запірної арматури і пожежних гідрантів, ремонт каналізаційних колекторів, монтаж обладнання на очисних спорудах, які є кращими в Херсонській області, установка енергозберігаючої автоматики і обладнання на насосних станціях та артезіанських свердловинах.

За інформацією першого заступника міського голови Леоніда Чурсінова, КП «НК Водоканал» на ремонтні та відновлювальні роботи з власних коштів, без залучення бюджетних, витратить понад мільйон гривень. Всього на підготовку до зими, буде витрачено майже 20 млн. грн., з яких 5 млн. грн. – З міської казни.

Житлове господарство міста здійснює підготовку до зими за рахунок коштів міської казни і за власні кошти комунальних підприємств, отримані за послуги ЖКГ від населення міста. За даними Леоніда Чурсінова, на кінець червня здійснено ремонт дахів у будинках по вул. К.Маркса, 52, по проспекту Перемоги, 33 та 36, по вул. 60 років Радянської влади, 6. Закінчено експертне обстеження 8 ліфтів, що потребують ремонту. Ще 9 ліфтів були відремонтовані.

Проводиться або вже закінчений ремонт самих багатоквартирних будинків і фасадів по герметизації межкрапельних швів, внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення, вимощення навколо будинків.
За даними фахівців, на червень роботи були виконані на 41%, що відповідає плановому графіку. На підготовку до зими ЖКГ витратить 1,5 млн. грн.

З об’єктів соціальної сфери до холодів активно готують системи опалення, проводиться ремонт будівель і внутрішніх приміщень дитсадків «Гвоздичка», «Дюймовочка», «Казка», «Теремок», «Золотий ключик», а також шкіл № 4,5,6. З міського бюджету планується витратити 245,5 тис. грн. Роботи на цих об’єктах закінчені до липня на 44%.

На об’єктах охорони здоров’я продовжується заміна внутрішніх і зовнішніх електричних мереж, сантехніки, ремонт дахів і будинків, внутрішніх приміщень. До кінця року роботи повинні бути виконані на суму 1,120 млн. грн., в основному з міського бюджету. Роботи профінансовані на 64%.

На реконструкцію систем опалення будівель сфери культури буде витрачено 85,3 тис. грн. На відновлення доріг і зливної каналізації планується виділити 1,798 млн. грн. з міської казни. Роботи профінансовані на 43%.

Каховський район, газета «Ключі», № 30 (525)

Корисні посилання