Воїни афганці не у відставці, вони в запасі

15.02.2016 08:30:38
Воїни афганці не у відставці, вони в запасі

12 лютого 2016 року  у приміщенні районного краєзнавчому музеї  в  кімнаті воїнів-афганців  відбулася зустріч ветеранів афганської війни з учнями 9 та 10 класів комунального закладу “Високопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”, що організована сектором культури районної державної адміністрації. На зустріч були запрошені  учасники бойових дій афганської війни. Голова районної  спілки  Валерій Чиж та Тетяна Випусток розповіли  про нелегкий період перебування  в Афганістані,  що зацікавило підлідків та спонукали їх до діалогу.

Вдало підібрані слова директора музею Лариси Кірєєвої та бібліотекаря Тетяни Співак   були спрямовані на патріотичне виховання школярів.  Христина Пасічник зачитала  листа матері, Вікторія  Штапенко прочитала авторський вірш  про війну  адресований афганцям Ольги Салтан, а ансамбль «Роксолана»  подарували присутнім гарні тематичні пісні.

На завершення  ведучі  подякували  ветеранам афганцям  за  участь  та  наголосили  на тому факті, що війна в Афганістані, яка завершилась майже 27 років тому, на жаль,  не стала останньою для того покоління. Саме воїни-афганці були одними з перших, хто вийшов на Майдан і хто захищав, показував приклад хлопчакам, студентам, які не знали, що таке війна. Саме вони  – воїни афганці з початком війни на сході України, навчають і часто прикривають  необстріляних юнців, бо не почувають себе у відставці, вони завжди в запасі.

У фоє музею була розгорнута бібліотечна тематична виставка та представлені малюнки Афганської війни очима школярів. Загалом заходом охоплено білше 100 чоловік.

Корисні посилання