У Володимирівській школі відбувся Міжшкільний пізнавальний тур «Братерський вінок Скадовщини»

07.11.2013 16:25:00

05 листопада 2013 року у Володимирівській ЗОШ відбувся Міжшкільний пізнавальний тур «Братерський вінок Скадовщини», у якому брали участь учителі, учні, батьки Птахівської та Володимирівської закладів, представники органів місцевого самоврядування

05 листопада 2013 року у Володимирівській ЗОШ відбувся Міжшкільний пізнавальний тур «Братерський вінок Скадовщини», у якому брали участь учителі, учні, батьки Птахівської та Володимирівської закладів, представники органів місцевого самоврядування. Захід було присвячено тематичному тижню в рамках реалізації в області завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин «Братерство народів – запорука єдності та процвітання України». У загальноосвітніх навчальних закладах району активно впроваджується державна політика щодо забезпечення прав соціальних меншин. 
Діти та дорослі презентували звичаї й традиції своєї меншини, читали поетичні твори на п’яти  мовах, виконували пісні. Велику підтримку дітям, під час проведення заходу, надали батьки, демонструючи сімейні традиції у танцях та частування національних страв. Подарували присутнім чудовий настрій учасники фольклорного ансамблю білоруської пісні «Сябрушки» та чоловічий вокальний ансамбль «Водограй». Завершенням свята став символічний братерський віночок Скадовщини, який діти сплели разом із батьками.
На святі у своєму виступі заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Анатолій Розумний зазначив: «Саме школа вміє налагоджувати міжкультурний діалог – відкритий та ввічливий обмін думками на основі взаєморозуміння та взаємоповаги». Учасники туру запропонували продовжити започатковані заходи, спрямовані на подальше ознайомлення з культурою національних меншин.

Корисні посилання