Військові підрозділи, які дислокуються у Каланчацькому районі, підготували до зимівлі

08.10.2014 23:38:00

Під час проведення засідання колегії обласної державної адміністрації, яке відбулося 8 жовтня 2014 року під керівництвом голови обласної державної адміністрації, було поставлено питання про матеріально-технічне забезпечення військовослужбовців Херсонської області

Під час проведення засідання колегії обласної державної адміністрації, яке відбулося 8 жовтня 2014 року під керівництвом голови обласної державної адміністрації, було поставлено питання про матеріально-технічне забезпечення військовослужбовців Херсонської області. 
З цього приводу голова Каланчацької районної державної адміністрації  Іван Гончарський повідомив, що у районі майже по всім прикордонним постам проведено ґрунтовну підготовку до опалювального сезону. Зокрема, приміщення колишнього готелю, будівлю ЗОШ, яка передана в оренду військових підрозділів на 3 роки. Також, в належний стан приведено заставу поблизу с.Польового. Для обігріву палаток, в яких проживають військовослужбовці, виділено каміни. Додатково ведуться роботи по збільшенню потужності ліній електропередач. 
Крім того, на сьогоднішній день в повному обсязі вирішено питання про розміщення та перебування військовослужбовців на території однієї з дільниць Управління Північно-Кримського каналу. 
Також Іван Гончарський наголосив, що в усі місця дислокації воєнних постійно передаються продукти харчування, теплий одяг та ін. 

Корисні посилання