Військовим підрозділам Каланчацького району передано два мобільні укриття

07.12.2014 03:09:00

Під час поїздки до місць дислокації військовослужбовців у Каланчацькому районі, голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов разом з волонтерами передали солдатам два мобільних бліндажних укриття

Під час поїздки до місць дислокації військовослужбовців у Каланчацькому районі, голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов разом з волонтерами передали солдатам два мобільних бліндажних укриття.
 
При цьому, очільник області зауважив, що куплено їх на позабюджетні кошти. Виготовила їх будівельна компанія “ВіаКон Україна”. 
«Сьогодні всі свідомі громадяни розуміють, що допомога армії – спільна справа. На жаль, бюджетних коштів на все не вистачає. Отож до нас долучаються приватні підприємці і також надають захисникам свою підтримку» – підкреслив Андрій Путілов. 
Слід зауважити, що передані мобільні бліндажі призначені для укриття особового складу військового підрозділу від артобстрілу. Вони вкопуються в землю, отоплюються та підключаються до електропостачання. У мирний час у такому укритті можуть проживати близько 10 військових. 
Наступного місяця голова облдержадміністрації планує передати ще два таких бліндажі. 

Корисні посилання