Володимир Омелян проінспектував стан дорожньої інфраструктури Херсонщини

26.03.2019 13:59:40
Володимир Омелян проінспектував стан дорожньої інфраструктури Херсонщини

«Ми починаємо будівельні роботи по всій Україні. Під час поїздок по областям вивчається готовність дорожньої техніки, компаній, що забезпечуватимуть ці роботи, а також тендерні умови, процедури», -  про це зазначив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, перебуваючи  сьогодні із робочим візитом у Херсонській області.

 «Я вдячний керівнику області Андрію Гордєєву за те, що в  пріоритетах його роботи є будівництво доріг, і ми бачимо, на прикладі з сусідніми областями, що в нього ідуть справи дуже непогано», - підкреслив Володимир Омелян.

 Міністр інфраструктури зазначив, що завдяки Президенту України та його особистій підтримці запрацював Державний дорожній фонд.

«Ми зараз маємо фінансування дорожнього господарства. У минулому році на будівництво доріг  було витрачено 35 млрд грн  у цьому році вже більше 50-ти, в наступному планується використати понад 75 млрд грн. Це правильна логіка розвитку держави», - наголосив Міністр інфраструктури України.

Зазначимо, що під час свого візиту на Херсонщину Володимир Омелян проінспектував стан автошляхів державного та місцевого значення, провів зустрічі з громадами, відвідав ключові інфраструктурні об’єкти регіону, зокрема будівництво в обласному центрі шляхопроводу, ознайомився з матеріально-технічною базою Херсонської державної морської академії та зустрівся з працівниками транспортної галузі області.Корисні посилання