Вихованці Нижньосірогозького будинку творчості та юнацтва долучились до акції «Подаруй оберіг солдату»

19.12.2014 22:18:00

З метою підтримання суспільної думки з приводу військово-патріотичного виховання молоді та ставлення суспільства до військової служби і захисту держави, підтримки воїнів, які захищають незалежність і територіальну цілісність України, проводилась акція «Подаруй оберіг солдату»

З метою підтримання суспільної думки з приводу військово-патріотичного виховання молоді та ставлення суспільства до військової служби і захисту держави, підтримки воїнів, які захищають незалежність і територіальну цілісність України, проводилась акція «Подаруй оберіг солдату».
До проведення заходу активно залучилися вихованці комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва», педагоги, батьки. Діти власноруч із великим задоволенням виготовляли обереги, вироби з солоного тіста, квілінг, плетіння з атласних стрічок, малювали малюнки на патріотичну тематику, вкладаючи душу,частинку серця і свою любов.
Варто зазначити, школярі вірять, що їхні роботи неодмінно захистять військових від куль і врятують їм життя, сподіваються, що у такий спосіб зможуть підтримати моральний дух солдатів.

Корисні посилання