Вихованці станції юних техніків Білозерського району запустили у небо саморобні іграшкові ракети

01.06.2013 17:49:00

У Білозерському районі в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей на честь усіх учасників свята вихованці станції юних техніків запустили у небо саморобні іграшкові ракети

У Білозерському районі з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей на честь усіх учасників свята вихованці станції юних техніків запустили у небо саморобні іграшкові ракети, у сквері та на центральній вулиці дітей чекали: музично-розважальна програма, туристичні змагання з паркового орієнтування та туристська каша в парку, відкриті змагання картингістів Білозерського, Цюрупинського та Голопристанського районів, змагання футболістів на стадіоні «Харчовик».
Крім того, на дітей чекали показові виступи вихованців гуртка таеквон-до, конкурс малюнків на асфальті, кінофільм у кінотеатрі та інші святкові заходи. Свято відбулось у рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України на центральній площі смт Білозерка, який зібрав понад 1000 дітей різних вікових категорій з усіх територіальних громад району. 
Захід розпочався урочистою ходою колони барабанщиць центру творчості та юнацтва і делегацій дітей від всіх дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів району. Зі святом, дітей та всіх, хто має відношення до виховання і становлення підростаючого покоління, привітали голова районної державної адміністрації Валерій Поддубний.
Представники райдержадміністрації відвідали дитяче відділення центральної районної лікарні, щоб привітати зі святом дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Для них було проведено конкурсно-розважальну програму, накрито солодкий стіл та вручено подарунки. Отримали вітання та подарунки від райдержадміністрації 29 дітей-вихованців прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Корисні посилання