Вперше за двадцять років Правдинський ясла-садок буде працювати в осінньо-зимовий період

08.11.2014 01:19:00

07 листопада 2014 року Народний Депутат України Андрій Гордєєв, голова районної державної адміністрації Віктор Романов та голова районної ради Андрій Донець відвідали Правдинський ясла-садок Білозерського району, який вперше за останні двадцять років запрацював в осінньо-зимовий період

07 листопада 2014 року Народний Депутат України Андрій Гордєєв, голова районної державної адміністрації Віктор Романов та голова районної ради Андрій Донець відвідали Правдинський ясла-садок Білозерського району, який вперше за останні двадцять років запрацював в осінньо-зимовий період.
Це був єдиний сезонний дитячий садок в районі. Завдяки наполегливості сільського голови Любові Шевченко, коштам державного, районного, сільського бюджетів та спонсорів зроблено колосальний об’єм робіт, зокрема, перекрито покрівлю. Кошти на це в розмірі 360 тис. грн посприяв виділенню з державного бюджету в минулому році народний депутат України Андрій Путілов. Також капітально відремонтовано системи опалення, водопостачання, каналізації, харчоблок, електрообладнання, спальні та ігрові кімнати. Особливою гордістю дитячого садка стала котельня, яка працює на альтернативних видах палива, що є надактуально сьогодні, в процесі диверсифікації енергоносіїв. Всього на капітальний ремонт закладу витрачено понад 1 млн грн. 
Сільська рада, батьки, колектив дитячого садка висловлюють щиру подяку Андрію Путілову, районній владі, місцевим меценатам за надану допомогу в відновленні роботи дитячого садка. Роботи ще по облаштуванню закладу вистачить. Допомогу в цьому пообіцяв Народний Депутат України Андрій Гордєєв, а від районної влади дитячий садок отримає незабаром подарунок – ковролін в ігрову залу.

Корисні посилання