Всесвітньовідомий лоукостер Ryanair відкриє рейс у Херсоні

15.10.2019 12:56:35
Всесвітньовідомий лоукостер Ryanair відкриє рейс у Херсоні

З міжнародного аеропорту «Херсон» запустять новий рейс за напрямком Херсон-Краків, який здійснюватиметься двічі на тиждень, починаючи з 21 грудня 2019 року.

Про це повідомив очільник області Юрій Гусєв: «Ще у вересні минулого року я обіцяв, що Ryanair літатиме з Херсону. Реалізувати було непросто. З перших днів моєї роботи на посаді голови облдержадміністрації ми обговорювали це питання з керівництвом аеропорту «Херсон», з Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм під час його робочого візиту до Херсонщини. Готовність компанії запустити рейс у Херсоні підтвердив комерційний директор авіакомпанії Девід О'Брайан».

Юрій Гусєв зазначив, що це важливий крок для Херсонщини, для розвитку нашого регіону, аеропорту та створення Херсонського транспортного хабу на півдні України.
Він також підкреслив, що сьогодні пасажиропотік аеропорту перевищує 100 тисяч пасажирів. Згідно з висновками міжнародної фінансової корпорації, аеропорт Херсона є найпривабливішим.

Довідково: Ryanair - ірландська найбільша бюджетна авіакомпанія в Європі, зі штаб-квартирою в Сордз, графство Дублін, з основними операційними базами в аеропортах Дубліна і Лондона Станстед. Вона формує найбільшу частину сімейства авіакомпаній Ryanair Holdings і має в якості дочірніх авіакомпаній Ryanair UK, Ryanair Sun і Lauda.Корисні посилання