Всеукраїнський місячник «Милосердя»

01.04.2016 10:28:57
Всеукраїнський місячник «Милосердя»

Благодійність – це готовність у скрутну хвилину прийти на допомогу нужденному. Ця істина вкотре доводить те, що на теренах нашого краю живуть небайдужі до чужого горя люди.

У рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України «Милосердя», 30 березня 2016 року голова Каланчацької районної державної адміністрації Ганна Загорулько, перший заступник голови Каланчацької районної державної адміністрації Олег Онуце, голова Червоночабанської сільської ради Андрій Сучок та голова районної організації товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) Тетяна Петруненко відвідали волонтера вище зазначеної організації Юлію Коробко та вручили їй «Медичний набір першої медичної допомоги для волонтерів».

Не залишилась поза увагою і родина Юрія Крайнюкова, що була вимушена виїхати з окупованої території Автономної Республіки Крим до Каланчацького району. Ганна Загорулько та Тетяна Петруненко вручили родині Крайнюкових набір постільної білизни та ковдру.

Зі словами вдячності хочеться згадати співвітчизників, які незважаючи на складну ситуацію в країні, підтримали Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, проявили гуманність та милосердя по відношенню до найбільш незахищених громадян нашого району.

Корисні посилання