Вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО

30.08.2019 05:54:54
Вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО

Сьогодні до Дня пам'яті загиблих захисників України, Новотроїцька центральна районна бібліотека разом із Новотроїцькою ЗОШ №1 та Новотроїцькою селищною радою організували та провели урок національної пам'яті «Допоки пам'ять в нас жива, свободу нашу не спинити». У заході взяли участь: родина загиблого воїна АТО, нашого земляка Віктора Проніна, заступник голови районної ради Микола Піщанський та керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Піщанська.

Ведучі Ольга Желязкова та Вікторія Байрачна ознайомили присутніх з подіями, які були і продовжують відбуватися на сході нашої країни. Учасники переглянули відеофільм, присвячений даним подіям, згадали поіменно загиблих земляків: Віктора Проніна; Максима Баранова, Володимира Сініцина, Артема Шаригіна та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Потім учасники пройшли до Новотроїцької ЗОШ №1 та  поклали квіти до меморіальної дошки загиблому земляку Віктору Проніну, яку встановлено  у закладі. На площі перед школою зібралося чимало односельчан, щоб віддати шану герою- земляку Віктору Проніну. Після покладання квітів перед присутніми виступили заступник голови районної ради Микола Піщанський та заступник директора ЗОШ №1 Ольга Біла, які висловили слова щирої вдячності нашим захисникам, що боронять кордони нашої держави, подякували батькам, за виховання справжніх патріотів та побажали нашій країні миру і процвітання.

На завершення присутні поклали квіти на могилу героя та вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.

Відповідні заходи із вшанування пам'яті загиблих захисників України відбулися і в інших населених пунктах району.

Корисні посилання