Введення в експлуатацію мережі центрального питного водопроводу в селищі Високопілля Високопільського району

19.09.2016 14:30:29
Введення в експлуатацію мережі центрального питного водопроводу  в селищі Високопілля Високопільського району

Відбулося урочисте введення в експлуатацію мережі центрального питного водопровіду в селищі Високопілля Високопільського району Херсонської області, відреконструйованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору». У церемонії взяли участь  заступник голови Високопільської районної державної адміністрації  Пурик Н.І.,   Високопільський селищний голова Застава Р.М., спеціаліст з управління проектами  відділу економічного зростання  USAID Піскунова Л.Є., координатор проекту USAID «Вода для агросектору» Колісник В.П.

         «Цей новий питний водопровід належить до пілотних проектів USAID, – сказала у привітанні  спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Лариса Піскунова. – Реконструкція мережі центрального питного водопровіду повністю забезпечить питною водою один з мікрорайонів  селища Високопілля, де проживає майже 1000 чоловік».

         На кошти проекту USAID було закуплено майже 8 км поліетиленових водопровідних труб та побудовано станцію водоочищення. За кошти  Високопільської селищної ради  виготовлено проектну документацію, взято в оренду будівельну техніку, прокладено та протестовано водопровід.

Корисні посилання