Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішенні районних проблем

14.08.2019 13:08:24
Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішенні районних проблем

Сьогодні, 12 серпня 2019 року, голова райдержадміністрації Наталія Тарасова, за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, депутата обласної ради Василя Рудика, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району провела робочу нараду із головами селищної та сільських рад Верхньорогачицького району.

Під час наради були опрацьовані питання життєзабезпечення та розвитку району. Так, одним із питань порядку денного стало питання легалізації зайнятості населення та вчасної сплати податків. Саме на цьому моменті в ході наради наголосила Наталія Тарасова: «Якщо голова селищної/сільської ради відповідальний в питанні залучення надходжень до бюджету, то до місцевої скарбнички своєчасно надходять суми єдиного податку та ПДФО. У протилежному випадку – громада відчуває брак коштів», - підкреслила очільник району.

Окрім того, на порядок денний були винесені нагальні питання соціально-економічного розвитку, забезпечення співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у районі. Серед яких, надання співфінансування на придбання паливно-мастильних матеріалів для здійснення якісного підвозу учнів до навчальних закладів та придбання твердого палива до початку опалювального періоду у місцевих ФАПах та амбулаторіях, покосу узбіч автомобільних доріг та належного благоустрою територій сільської/селищної рад району.

Корисні посилання