Херсон готується відзначити День міста

12.09.2016 11:14:30
Херсон готується відзначити День міста

Херсон готується відзначати 238-у річницю від дня заснування. У засобах масової інформації та серед городян активно обговорюють програму святкування, розкривають секрети святкової програми.

Центром святкування стане паркова зона «Херсонська фортеця», тож тут має бути чисто та гарно. До генерального прибирання «Херсонської фортеці» долучились посадові особи виконавчого комітету, управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Херсоні ради, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дніпровського району. Після декількох годин праці 42-х посадовців органу місцевого самоврядування Херсонська фортеця звільнилась від сухої трави, гори листя та сміття, трави. Поруч з Дніпровцями працювали колеги з Суворовського та Корабельного районів нашого міста. Тож, десант органів місцевого самоврядування зробив усе, щоб городяни зустріли День міста в чистому та благоустроєному серці нашого міста – Херсонській фортеці.

Попереду тиждень приготувань і розпочнеться активне святкування Дня народження Херсона. Ми бажаємо нашому місту бути таким прекрасним та квітучим, і дивувати своєю красою городян та гостей!

Корисні посилання