Херсонцям вже не загрожує різдвяний алкогольний сурогат

10.01.2017 15:09:47
Херсонцям вже не загрожує різдвяний алкогольний сурогат

На зміну підпільним казино та автозаправним станціям “нелегального розливу”, в котрий раз на Херсонщині з’явився горілчаний фальсифікат.

Так, напередодні різдвяних свят, оперативними та слідчими працівниками фіскального відомства Херсонщини спільно із співробітниками УСБУ в АР Крим встановлено групу осіб, якою на території області здійснювалось розповсюдження фальсифікованих алкогольних напоїв.

Під час обшуку у складських приміщеннях одного херсонського  підприємства знайшли 36 540 пляшок горілки, виробництва одного з відомих українських виробників, маркованої марками акцизного податку з ознаками підробки. Орієнтовна вартість вилученого «добра» склала 2,6 млн. гривень.

Слідство по кримінальному провадженню за ознаками ч.1 ст. 204 КК України («Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів») здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС  у Херсонській області. На теперішній час слідчі дії продовжуються.

Корисні посилання