Херсонські підприємства-експортери отримали 375 сертифікатів для євроекспорту

13.05.2016 10:38:26
Херсонські підприємства-експортери отримали 375 сертифікатів для євроекспорту

Відповідно до запроваджених нових умов торгівлі з країнами ЄС Херсонською митницею ДФС з 1 січня по 11 травня 2016 року експортерам оформлено 375 сертифікатів з перевезення товарів EUR.1.

Тепер, для таких херсонських підприємств, які експортують товари українського походження до країн-членів Європейського Союзу при ввезені до ЄС діють преференційні ставки ввізного мита. Серед таких товарів: насіння соняшнику, пшениці, кукурудза, олія соняшникова, цибуля, мед натуральний, вино, алюмінієві сплави, шрот соняшниковий, двері дерев’яні, цукерки, солод зерновий та інші.

Також, двом суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності нашої області  присвоєно статус уповноваженого (схваленого) експортера. Це означає: для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1 та залучення співробітників Херсонської митниці ДФС, самостійно визначає та декларує походження товарів на комерційних товаросупровідних документах. Зазначене дозволяє суттєво прискорити процедуру експорту товару. Важливо: строк дії статусу схваленого експортера не обмежений у часі.

Корисні посилання