Херсонський обласний онкологічний диспансер відсвяткував 69-у річницю існування

06.12.2016 10:30:39
Херсонський обласний онкологічний диспансер відсвяткував 69-у річницю існування

2 грудня в Херсонському обласному онкологічному диспансері співробітники, пацієнти та гості закладу відзначили 69-у річницю з дня заснування. З цієї нагоди відбулось відкриття ювілейної 10-ї виставки творчих робіт в «Галереї життя» та урочисті збори в конференц-залі.

Мистецька виставка символічно включала 69 робіт, створених співробітниками онкодиспансеру. Намальовані фарбами, вишиті нитками та бісером картини, яскраві фотографії, вироби з дерева, плетені з лози доробки, предмети одягу та ляльки, створені власними руками, – все це вражаюче розмаїття дивувало і захоплювало.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Співробітники онкодиспансеру не лише професіонали своєї справи, а й творчі люди. Зокрема, наш лікар-цитолог Галина Руденко першою заявила про себе як про творчу особистість. Її роботи надихнули до творчості інших співробітників закладу», – розповіла головний лікар диспансеру Ірина Сокур.

Спочатку Галина Руденко, а потім й інші автори по черзі представляли свої роботи, що стануть джерелом хорошого настрою та натхнення на одужання для пацієнтів закладу протягом поточного місяця. До речі, недавно в «Галереї життя» з’явилась книга відгуків, тому відвідувачі зможуть висловити свої враження не лише усно, а й письмово.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Святкування дня народження диспансеру продовжилось урочистими зборами. Головний лікар закладу Ірина Сокур нагородила співробітників грамотами за багаторічну сумлінну працю, а керівників поліклінічного відділу та канцер-реєстру – пам’ятними подарунками з нагоди 65-ти та 15-річчя існування відділів.

Привітати онкодиспансер з річницею завітали учасники однієї з виставок Людмила та Ігор Сидоренки. Вони з найтеплішими побажаннями вручили головному лікарю ікону, створену власними руками. Мистецькі номери представили студенти Херсонського музичного училища.

Та найзворушливішим подарунком став танець колишньої пацієнтки закладу Світлани Жужи та її чоловіка Михайла. Зі сльозами на очах Світлана дякувала лікарям, які 3 роки назад врятували їй життя. Танцювати сальсу, що стала підтримкою в боротьбі зі смертельною хворобою, вона навчилась в онкодиспансері під час майстер-класу.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Завершилось це душевне і тепле свято посвятою в професію молодих спеціалістів. 18 медичних працівників після проходження жартівливих конкурсів зачитали урочисту клятву і отримали настанови заступника головного лікаря, онколога з 54-річним стажем Валентина Жердзицького. Він зауважив, що від вмінь і знань працівників, від уважного доброзичливого ставлення залежить життя пацієнтів, і побажав постійного професійного росту.

«Вперше день заснування онкодиспансеру почали відзначати в 1997 році. Наразі відзначається кожна річниця і в цьому заслуга головного лікаря. Ірина Володимирівна свято притримується традицій онкодиспансеру, що складались роками», – зазначив Валентин Жердзицький.

Корисні посилання