Як подолати перешкоди на шляху до мрії дізнавалися підоблікові Високопільського районного сектору КВІ Херсонської області

10.06.2016 10:07:34
Як подолати перешкоди на шляху до мрії дізнавалися підоблікові Високопільського районного сектору  КВІ Херсонської області

Все людське життя це досягнення різноманітних цілей: отримання освіти, забезпечення стабільного достатку та здорової атмосфери в сім’ї, самоствердження в суспільстві, самореалізація, тощо. І аби  досягати їх, не порушуючи закон, людина повинна долати на шляху до успіху багато перешкод.

Саме про перешкоди, які заважають отримати бажане, та про особистісні якості людини, які є запорукою успіху в досягненні життєвих вершин, йшлося на тренінговому занятті «Життєві цілі та перешкоди», організованому фахівцями Високопільського районного сектору  кримінально-виконавчої  інспекції управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі спільно з волонтерами з клубного об’єднання «Людина і суспільство», що діє при КЗ «Високопільська центральна районна бібліотека» для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

В ході тренінгу правопорушники замислились над власними життєвими цілями, проаналізували перешкоди, які можуть їм завадити в досягненні бажаного, і найголовніше – засуджені визначились, які саме особистісні якості стануть їм в нагоді, аби подолати визначені труднощі, не порушуючи закону в майбутньому.

Корисні посилання