Є мільйон – засмічуй!

08.09.2016 09:11:13
Є мільйон – засмічуй!

Держекоінспекцією проведено розрахунок збитків, заподіяних державі, за засмічення та самовільне зайняття земельної ділянки на суму 2 млн 854 тис. грн.

Нагадаємо, що у березні 2016 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області, в ході розгляду скарги мешканців пров. Проточного Корабельного району  м. Херсона  проведена позапланова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині охорони земельних ресурсів та поводження з відходами.

Перевіркою встановлена засипка акваторії р. Дніпро будівельними відходами. На двох ділянках загальною площею 78,3 кв.м. висота засипки (засмічення) склала 0,78 м. Зазначене є порушенням п.п. «г»., «г» ст. 61 Земельного кодексу України, ст.ст. 86, 87, 89 Водного кодексу України.

Правовстановлюючі документи на вказану земельну ділянку громадянкою не оформлено, що є порушенням ст. 125, 126 Земельного кодексу України.

Особу, причетну до вказаних порушень  притягнуто до адміністративної відповідальності, складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення, а саме: за самовільне зайняття та засмічення земельної ділянки, невиконання природоохоронного режиму використання земель. Винесена постанова про накладання адміністративного стягнення, надано припис щодо усунення вказаних порушень.

Матеріали перевірки та розрахунок збитків, заподіяних державі, направлено до Прокуратури Херсонської області для вжиття заходів реагування.

Корисні посилання