Юні дизайнери Білозерського району створювали упаковку для шкільного молока

08.05.2013 21:49:00

Протягом березня–квітня 2013 року у Білозерському районі проходив конкурс дизайну упаковки для шкільного молока «Молоко моєї мрії»

Протягом березня–квітня 2013 року у Білозерському районі проходив конкурс дизайну упаковки для шкільного молока «Молоко моєї мрії». Організатори конкурсу – відділ освіти, молоді та спорту Білозерської райдержадміністрації та Центр творчості дітей та юнацтва. 
На конкурс надіслали малюнки 111 учасників з 13 шкіл та ЦТДЮ віком від 6 до 16 років. У крнкурсі взяли участь діти молодшої групи (6-9 років), середньої (10-12 років) та старшої (13–16 років). Переможців визначали у таких номінаціях: «Рекламний слоган», «Етикетка», «Логотип», «Упаковка».
Конкурсні роботи відображають оригінальний дизайн етикеток, логотипів, упаковок для шкільного молока, мають цікаві рекламні слогани. Найактивніші учасники конкурсу – Дніпровська, Микільська, Киселівська, Надеждівська школи та ЦТДЮ.
Організатори конкурсу впевнені, що творчість юних дизайнерів стане у нагоді в пропаганді здорового способу життя серед учнівської молоді. 

Корисні посилання