Зіграні півфінальні матчі турніру «Крим – це Україна»

28.08.2017 05:46:47

28 серпня 2017 року на стадіоні «Вікторія» в с.Чулаківка Голопристанського району відбулися півфінальні матчі ІІІ традиційного всеукраїнського турніру з футболу «Крим – це Україна».

  У першому півфіналі зустрічалися команди ДЮСШ «Атлет» (м. Київ) та ДЮСШ-11 «Чорноморець» (м.Одеса). Перемогу у серії пенальті з рахунком 5 : 4 здобули футболіст з м.Одеси.

У другому півфінальному матчі ВУФК «Торпедо» (м. Миколаїв) також за серією пенальті з рахунком 4 : 3 здобув перемогу над ФК ВRW-ВІК (м.Володимир- Волинський).

Тож у фінальній зустрічі 28 серпня на стадіоні «Кристал» у м.Херсоні зустрінуться команди ДЮСШ-11 «Чорноморець» (м.Одеса) та ВУФК «Торпедо» (м. Миколаїв). Початок гри о 17.30.

ФК BRW-ВІК (м.Володимир- Волинський) та ДЮСШ «Атлет» (м.Київ) зіграють за ІІІ місце. Початок о 15.30 (стадіон «Кристал).

У перерві між матчами начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Семченко привітав команди з виходом до півфінального раунду турніру та разом з виконавчим директором Херсонської обласної федерації футболу Олексієм Кручером вручив від імені голови обласної державної адміністрації, голови федерації Андрія Гордєєва футбольні м’ячі дитячо-юнацькій секції футболу с.Чулаківка.

Корисні посилання