З 1 березня близько 67 тисяч жителів області отримають монетизовану субсидію

22.02.2019 13:45:26
З 1 березня близько 67 тисяч жителів області отримають монетизовану субсидію

Сьогодні, 22 лютого відбулася нарада під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Вадима Чабана, з приводу порядку надання житлової субсидії в грошовій формі.

Під час наради, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Генадій Причина повідомив, що з 1 березня 2019 року всі громадяни, які вже мають призначену субсидію, починаючи з жовтня-грудня 2018 року та нові одержувачі, отримуватимуть субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі. Тобто гроші виплачуватимуться безпосередньо громадянам.

«Слід звернути увагу, що кошти за субсидію виплачуватимуться виключно в тому разі, якщо одержувачі не матимуть боргів за спожиті житлово-комунальні послуги. Заощаджену суму кожен зможе витратити на власний розсуд. Це буде стимулювати економити природні ресурси», - зазначив Вадим Чабан.

В області безготівковою субсидією на житлово-комунальні послуги користуються 66 389 громадян, серед яких, 70,7% - пенсіонери, а 29,3% - працюючі особи, які мають право отримувати субсидію.

Так, з 01 березня 2019 року період виплати монетизованої субсидії синхронізується з періодом виплати пенсій. Тобто ті громадяни, які є пенсіонерами, отримуватимуть субсидію разом з пенсією через свої пенсійні рахунки в установах уповноважених банків або через оператора поштового зв’язку АТ “Укрпошта” одночасно з пенсією з 4 по 25 число кожного місяця.

Зокрема, особам, які працюють та мають право на субсидію, з 12 по 20 березня необхідно звернутися у відділення Ощадбанку пред’явити особистий паспорт, ідентифікаційний код та отримати гроші для оплати житлово-комунальних послуг. За бажанням можливе безкоштовне оформлення банківської картки для безготівкової форми виплат субсидій.Корисні посилання