З 23 по 26 вересня у м. Нова Каховка працюватиме найбільший ярмарок Півдня України

24.09.2021 13:55:46
З 23 по 26 вересня у м. Нова Каховка працюватиме найбільший ярмарок Півдня України

Завтра, 25 вересня, свою 69 річницю  відзначатиме одне з наймолодших міст Херсонщини – Нова Каховка. Традиційно, напередодні свята в місті проходить щорічна виставка «Таврійський ярмарок». Цей рік не став винятком. Сьогодні зранку  відбулося офіційне відкриття  XXI виставки та районного фестивалю козацької звитяги «Чумак-Фест», де кожен може знайти собі відпочинок і розваги для душі.

На захід зібралися представники обласної та міської влади, жителі та гості Нової Каховки та всього Каховського і сусідніх районів. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир:

«Шановні жителі Нової Каховки та гості цього прекрасного молодого міста. Щиро дякую за запрошення та можливість бути присутнім на відкритті виставки та фестивалю. Мені дуже приємно, що з року в рік ці заходи стають ще більш креативні та цікаві. Тож громада Нової Каховки доводить – вони працелюбні та активні  жителі Херсонщини. В цілому, подібні заходи унікальні, адже у різних локаціях можна побачити родзинки  вашої громади.  І я переконаний, що вже зовсім скоро Херсонщина стане головним центром фестивального руху всієї країни, а фестиваль «Чумак-Фест» обов’язково поповнить скарбничку відомих регіональних проєктів. Бажаю розвитку Новій Каховці, а її жителям успіхів і затишку». 

Виставка «Таврійський ярмарок»  складається з двох частин – експозиційної (виставкові павільйони товарів і послуг підприємців і підприємств України) і торгової алеї. Продукцію власного виробництва і товари провідних компаній України на «Таврійському ярмарку» представляють більше 180 учасників з 19 областей України (Херсонська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Івано-Франківська, Київська, Житомирська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Полтавська, Вінницька, Тернопільська, Кіровоградська, Львівська, Хмельницька, Черкаська, Рівненська, Чернігівська). 

Чимало цікавих розваг пропонує жителям і гостям Нової Каховки і фестиваль «Чумак Фест»: різноманітні концертні програми, дегустація національних страв європейських країн, цікаві  майстер-класи,  тематичні фотозони у чумацькому стилі, спортивні змагання, показові виступи, авторські конкурси.

«Таврійський ярмарок» працюватиме до 26 вересня з 9. 00  до 19.00.Корисні посилання